اگفتگو: محمد فیض عارفی

اشاره: ماه مبارک رمضان، بهار قرآن است و کاشمر از دیرباز به عنوان شهری قرآنی، هم از جلسات متعدد در حوزه آموزش و قرائت قرآن کریم برخوردار بوده و هم با تربیت قاریان و حافظان قرآن کریم، در حوزه فعالیت‌های قرآنی، خوش درخشیده است.

عملیات اجرایی احداث شرکت فولاد ترشیز در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی مورد تاکید مقام معظم رهبری و رسیدن به خودکفایی صنعتی مورد نظر دولت تدبیر و امید، از حدود یک سال پیش از سر گرفته شده است

گذری بر استقرار کاندیداهای احتمالی در تیررس دوربین‏های اتاق‏های فکر

این روزها در گذر و نظری که بر مطالب شبکه‏های اجتماعی دارید، گوشه چشمی هم به تصاویر مربوط به حضور برخی از مسئولان در جاهای مختلف داشته باشید.

در راستای کشف استعداد و خلاقیت دانش آموزی و شناسایی مخترعان و مبتکران شهرستان و همچنین الگو سازی برای سایر افرادی که قابلیت ورود به این عرصه را دارند و توجه به منویات مقام معظم رهبری که می فرمایند به جای سرمایه های زیر زمینی به سرمایه های  انسانی و رو زمینی در راستای اقتصاد مقاومتی اهمیت دهیم

سردبیر در بدو شروع جلسه تصاویری از چند بَنِر در باره سخنرانی و نشست و هم‏اندیشی و مواردی از این قبیل را نشانم می‏دهد. برای هر مورد می‏توان مطلبی نوشت. ولی امان از اراده‏ای که برای ننوشتن در باره بعض مطالب داریم!

فرماندار و رئیس ستاد انتخابات حوزه انتخابیه کاشمر از افزایش 191 درصدی داوطلبین انتخابات مجلس نسبت به دوره گذشته خبر داد و گفت: 2 هزار نفر به عنوان عوامل اجرایی در انتخابات هفتم اسفندماه فعالیت دارند.

یک ملت به تسخیر دیگران درآید و از جوهره ی خویش استحاله شود و رنگ و بوی بیگانه بپذیرد، حیات آن ملت همان گونه که صاحبان ارزش های بیگانه مقدر می کنند رقم خواهد خورد.
برای فرهنگ بیش از 450 تعریف ارائه شده است ، ایرادی ندارد اگر چه کلام طولانی می شود اما تعاریفی که جنبه آموزشی دارد در این نوشتار یادآوری گردد.

مطالب بیشتر...

زیر مجموعه ها

در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید.