ویلای خیابان خرمشهر و رقابت برای خدمت

اخبار ترشیز
Typography

رضا فدافن
در شورای اسلامی شهرمان چه خبر است؟ در این چند روزه منتهی به انتشار نشریه شاهد طرح این سئوال در چند جای مختلف بودم. توضیح می ‏دادم که خبر خاصی نیست و هر هفت عضو ویلای خیابان خرمشهر در نهایت صحت و سلامت به خدمت مشغول هستند

و در ثانیه‏های حضور در این ویلا در اندیشه ارتقای کمی و کیفی ادای دین به شهروندان می‏ اندیشند. اینان حسب تشرع بالایی که دارند، یقین نمونه مکارم الاخلاق هستند. قانونمندی این هفت تن زبانزد خاص و عام هست. برخی را ادعا بر آن است که اینان منافع سیاسی جناح مورد علاقه‏ شان را در قالب اکثریت و اقلیت تعقیب می‏ کنند، این ادعا پوچ است.

این منادیان شفافیت به طور زلال به فکر شهر و شهروندان هستند. به عبارتی حواس شان به منافع شهروندان و شهر است. خدا شایعه ‏سازان را به راه راست هدایت کنند. در احوالات هر یکی از این بزرگواران دقت بفرمایید می‏ فهمید که خدمت به خدا و خلق خدا وجه همت آنان است. ایشان مشغله‏ های خود را به حداقل رسانده ‏اند تا به بهترین نحو ممکن خادم خدوم خدا و خلق خدا باشند. در شورای اسلامی شهرمان خبری جز خبر خدمت نیست. یک روحانی آشنا به علوم دینی و ارزش‏های اسلامی در کنار دو استاد دانشگاه، دو چهره فرهنگی، یک پزشک و یک کارمند شهرداری، به فکر رسیدگی به امور شهروندان به دور از هر حُب و بغض سیاسی است.

در شورای اسلامی شهرمان خبری جز تلاش برای خوب شدن حال شهرمان نیست. یک کارمند شهرداری با پشتوانه ده هزار رای و سابقه شهردار بودن در کنار یک روحانی و دو استاد دانشگاه و دو فرهنگی و یک پزشک، بر آن است که در آرامش تمام به امور شهر رسیدگی کند. در شورای اسلامی شهرمان خبری جز همت برای بر طرف کردن موانع فراروی پیشرفت شهر نیست. یک استاد رشته اقتصاد با دقت نظری خاص در عرصه شفافیت، با یاری یک روحانی و دو فرهنگی و یک کارمند شهرداری و یک استاد دانشگاه و یک پزشک سعی دارد در شهر کاری کارستان در حوزه خدمت بکند.

در شورای اسلامی شهرمان خبری جز مجاهدت برای کمک به اهالی شهر نیست. یک استاد دانشگاه با اطلاعات حقوقی بالا با مدد یک روحانی و دو فرهنگی و یک استاد دانشگاه و یک پزشک و یک کارمند شهرداری بر آن است تا بهترین‏ها را برای شهروندان کاشمر رقم بزند. در شورای اسلامی شهرمان خبری جز مجاهدت برای بالا بردن سطح رضایت مرد از خدمات شورای اسلامی و مدیریت شهری نیست. یک فرهنگی حقوقدان دارای سابقه شهردار بودن و حضور در نظام مهندسی با یاری یک فرهنگی دیگر، یک پزشک، یک روحانی، دو استاد دانشگاه و یک کارمند شهرداری برآن است که استانداردهای موجود در شهر را به نفع شهروندان ارتقاء بدهد.

در شورای اسلامی شهرمان خبری جز اهتمام برای ارتقای مسایل فرهنگی نیست. یک فرهنگی دارای تجربیات ارزنده در حوزه آموزش و پرورش و عمران و آبادانی می‏‏داند که با یاری یک فرهنگی، اقتصاددان، یک روحانی، یک حقوقدان، یک شهردار سابق و یک پزشک می‏تواند کارهای شایسته و بایسته‏ای برای شهرش بکند. در شورای اسلامی شهرمان خبری جز دقت نظر در وضعیت اهالی در حوزه بهداشت و مبارزه با کرونا و انواع آسیب‏های اجتماعی نیست. یک پزشک آشنا با حوزه‏های مختلف همراه با دو فرهنگی، یک روحانی، دو استاد دانشگاه و یک کارمند شهرداری سعی دارد تا به سهم خود خدمتی در خور توجه به شهر و شهروندان بکند.

تاکید می‏شود در رگ‏های موجود در ویلای خیابان خرمشهر جز خدمت چیزی جریان ندارد. شایعات را باور نکنید. در هیچ نشستی هیچ فردی از اکثریت و اقلیت جلسه را در هنگام نطق فردی از اقلیت و اکثریت ترک نکرده است. هیچکس به دیگری لفظی ناشایست نگفت است. آبستراکسیون در این شورا جایی نداشته و ندارد. کسی تلاشی برای غیر علنی بودن جلسات نداشته و ندارد. همه ارتباطات تنگاتنگی با اصحاب رسانه دارند و از هم برای ارتباط با مردم از طریق جراید و شبکه‏های اجتماعی سبقت می‏گیرند. اینان دانستن را حق مردم می‏دانند. اینان تشنه خدمت هستند و قدرت را فقط برای خدمت به شهر و شهروندان پذیرفته‏اند.

تامید می‏شود شایعات را باور نکنید. شاید اختلاف سلیقه موجود باشد، باقی همش همراهی و همفکری و همکاری برای ارتقای کمیت و کیفیت خدمت به مردم است. اینان در کنار سخنگوی شورای اسلامی شهر آماده بیان دغدغه‏های خود برای خدمت هستند. اینان دقت نظری خاص و مثالزدنی در دخل و خرج شهرداری و شورای اسلامی شهر دارند. خدا را شکر اینان اصرار بر شایسته سالاری دارند. موشکافی اینان در تکریم ارباب رجوع ستودنی است. همه از حسن نظر اینان به ارباب رجوع می‏گویند. خدا را شکر اقوام و خویشان را نسبت به سایرین برتر نمی‏دانند.

نقل است که هیچکدام از اقارب و خویشان و نزدیکان ایشان در مجموعه‏های وابسته به شورای اسلامی و شهرداری بعد از حضورشان در شورای اسلامی مشغول به کار نشده و در مناقصه و مزایده‏ای برنده نشده‏اند. همه را به یک چشم دیدن در این دوره از عمر شورای اسلامی شهر یک شعار و باور ناب است. به واقع همه برابرند و کسی برابرتر نیست. تمام کمیسیون‏ها سعی دارند در اجرای قوانین دقیق باشند و مطامع جناحی و خویشاوندی را لحاظ نکنند. آنقدر به شفافیت اعتقاد دارند که هر شهروندی از آنان سئوالی بپرسد برای اقناع وی همه اسناد و مدارک مورد نیاز را به دور از هر حُب و بُغض عرضه می‏کنند.

اینان در سامانه اینترنتی شورای اسلامی شهر و شهرداری مدام با مردم در ارتباط هستند و از سر شفافیت به آنها مدام گزارش کار می‏دهند. حضور پررنگ اینان در اینستاگرام و انواع شبکه‏های اجتماعی به عنوان الگو مطرح می‏باشد. اصرار و ابرام و پافشاری اینان برای ارائه گزارش کار به مردم در نوع خود کم‏نظیر است. حضوری مستمر در میان مردم دارند. هر از گاه در مسجد و گذر و جمعی حاضر و از وقایع شورا و تلاششان برای خدمت یکسان به شمال و جنوب و شرق و غرب و مرکز شهر می‏گویند. این ارتباط تنگاتنگ با مردم بسیار ذوق‏آفرین است. آری در شورای اسلامی شهر کاشمر خبری جز خدمت به خدا و خلق خدا نیست. لطفاً شایعات را جدی نگیرید.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0
  • هیچ نظری یافت نشد.
در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید.