جدید ترین خبر های ترشیز

چندتایی سطری

اگفتگو: محمد فیض عارفی

اشاره: ماه مبارک رمضان، بهار قرآن است و کاشمر از دیرباز به عنوان شهری قرآنی، هم از جلسات متعدد در حوزه آموزش و قرائت قرآن کریم برخوردار بوده و هم با تربیت قاریان و حافظان قرآن کریم، در حوزه فعالیت‌های قرآنی، خوش درخشیده است.

ادامه مطلب ...

در اسفند سال گذشته در مطلبی در باره تاغزارهای بردسکن متذکر شدیم که این تاغزارها محل زیست پرنده ملی ایران زمین یعنی زاغ بور یا زاغ ایرانی است.

ادامه مطلب ...

گذری بر استقرار کاندیداهای احتمالی در تیررس دوربین‏های اتاق‏های فکر

این روزها در گذر و نظری که بر مطالب شبکه‏های اجتماعی دارید، گوشه چشمی هم به تصاویر مربوط به حضور برخی از مسئولان در جاهای مختلف داشته باشید.

ادامه مطلب ...

سردبیر در بدو شروع جلسه تصاویری از چند بَنِر در باره سخنرانی و نشست و هم‏اندیشی و مواردی از این قبیل را نشانم می‏دهد. برای هر مورد می‏توان مطلبی نوشت. ولی امان از اراده‏ای که برای ننوشتن در باره بعض مطالب داریم!

ادامه مطلب ...

 بگــو بـه هیئت کـابینـه ی سـر زلـفش                      که روزگار پریشان ما ز دست شماست                 «عارف قزوینی»

ادامه مطلب ...

یک ملت به تسخیر دیگران درآید و از جوهره ی خویش استحاله شود و رنگ و بوی بیگانه بپذیرد، حیات آن ملت همان گونه که صاحبان ارزش های بیگانه مقدر می کنند رقم خواهد خورد.
برای فرهنگ بیش از 450 تعریف ارائه شده است ، ایرادی ندارد اگر چه کلام طولانی می شود اما تعاریفی که جنبه آموزشی دارد در این نوشتار یادآوری گردد.

ادامه مطلب ...

عضویت در خبرنامه

در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید

تبلیغات پایین

بدون تبلیغ
تبلیغات