سالن ورزشی پینگ پنگ در کاشمر افتتاح شد

اخبار ورزشی
Typography

همزمان با هفته دولت و با حضور جمعی از مسئولین ، ورزشکاران و پیشکسوتان سالن ورزشی پینگ پنگ با همت بخش خصوصی افتتاح شد. در آیین افتتاح این سالن ورزشی که در زمینی به مساحت 500 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 520 میلیون تومان احداث شده است ،

شایگان رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر ضمن تبریک هفته دولت و گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجائی و باهنر اظهار داشت: این مجموعه به همت آقای نظری یکی از فرهنگیان کاشمر که در عرصه ورزش نیز خوشنام است و با همراهی اداره ورزش و وجوانان و هیات های ورزشی شروع به کار کرده است. امیدواریم همشهریان ستقبال کنند و بتوانیم این ورزش را در شهرستان رونق دهیم .
وی افزود: سالن‌‌‌‌‌‌ تنیس روی‌میز این شهرستان به کف‌پوش استاندارد مجهز شده و با قرار گرفتن چند میز استاندارد پینگ پنگ، آماده تمرینات و مسابقات مختلف استانی و کشوری است.
رئیس اداره ورزش و جوانان کاشمر در سخنانی اظهار کرد:‌ قطعا با بهره‌برداری مطلوب از این سالن، رشد و توسعه تنیس روی‌میز کاشمر بیشتر از قبل خواهد شد.
شایگان خاطرنشان کرد: تنیس روی‌ میز رشته‌ای است که در هر دو بخش همگانی و قهرمانی می‌تواند به تحول ورزش کاشمر کمک کند، رشته‌ای که عموم مردم در سنین مختلف می‌توانند در آن به ورزش همگانی بپردازند و قهرمانان آن نیز در میادین داخلی و برون‌مرزی برای ورزش این شهرستان افتخار کسب کنند.
وی تصریح کرد: با توجه به اقدامات بسیار خوبی که هیئت‌‌‌‌‌‌ تنیس روی‌میز کاشمر در زمینه تبلیغ و ترویج این رشته ورزشی انجام داده، روز به روز شاهد گرایش بیشتر علاقمندان ورزش به سمت و سوی رشته ورزشی پینگ پنگ هستیم و به همین دلیل این رشته آینده بسیار خوبی دارد.
وی ابراز کرد: یکی از اقدامات بسیار خوب در تنیس روی‌میز کاشمر، توجه به رده‌های سنی پایه و استعدادیابی است که خوشبختانه رشد و گسترش پینگ پنگ را به دنبال داشته و با بهره‌برداری از این سالن، یقینا می‌توان این مسیر را بهتر از قبل ادامه داد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه نمایید

ارسال نظر به عنوان مهمان

0

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند

بار گذاری نظرات قدیمی تر
در خبر نامه وب سایت ما عضو شوید تا از تازه ترین خبرها و مطالب در ایمیل خود باخبر شوید.